5.8.10

Şölen'in yeni icadı Biscolata Mood

Şölen Çikolata'nın yeni ürünü Biscolata Mood çok yakında marketlerdeki raflarda yerini alacak. Yarı bisküvi yarı çikolata olan bu güzel ürünü deneyip yorum yapmamız için Şölen Çikolata yetkilileri sağolsunlar 3 paket Biscolata Mood göndermişler. Şuanda bir yandan yerken bir yandan da ürün hakkında deneyimlerimi paylaşmak istiyorum.
Çikolatayı çevreleyen bisküvi çok ince bu nedenle de cipsi andırıyor. Ben bisküvileri (namı diğer püsküüt) genelde çaya batırıp yemeyi severim ama bu ürün tam atıştırmalık olmuş. Tek problem aşırı incelik nedeniyle bazı parçaların içerisindeki çikolatanın çıkmış olması (1 pakette 3 tane denk geldi). Bana gelen paket 50gr'lık büyük boyu var mı şimdilik bilmiyoruz ama bük boy Biscolata Mood'un arkadaş ortamlarında, film izlerken güzel gideceğini düşünüyorum.

Biscolata Mood'a farklı bir boyut kazandırmak için ürünün üzerine değişik şekiller yapılmış. Bu sayede "Bak bunu senin için çekiyorum, Aaaa aşk geldi... niye ki..." gibi cümlelerin teknik altyapısı hazırlanmış oluyor.

Bu güzel ürünü henüz piyasaya çıkmadan deneme imkanını bana yaşattıkları için Şölen yetkililerine teşekkür ederim.

0 yorum: